metalworkingmag.cz
Emerson Automation Solutions

Nové regulátory hliníkových filtrů společnosti Emerson zvyšují efektivitu procesu a zjednodušují dodavatelské řetězce

Hliníkové filtr regulátory ASCO sérií 641/642/643, které jsou schopné zvládnout nejvyšší průtoky, umožňují výrobcům dodávat kompletní řešení včetně pilotních ventilů z jednoho zdroje.

Firma Emerson uvedla na trh svůj nový ASCO™ Série 641, 642 a 643 Hliníkové filtr regulátory, který maximalizuje účinnost procesů a snižuje neplánované prostoje v široké škále procesních aplikací. Tato nová řada odolných hliníkových filtr regulátorů zvládá nejvyšší průtoky ze všech regulátorů ve své třídě a zajišťuje přesnou regulaci tlaku pro přístroje k nim zapojené.

Alternativou k nerezovým filtr regulátorům jsou hliníkové filtr regulátory ASCO sérií 641, 642 a 643, doplňující kompletní sadu technologií pilotních ventilů Emerson. To umožňuje výrobcům procesních technologií získat kompletní řešení pro pilotní ovládání ventilů, včetně elektromagnetických ventilů, koncových spínačů, filtr regulátorů a příslušenství, od jednoho globálního technologického partnera.

Využitím jednoho dodavatele mohou výrobci zjednodušit své dodavatelské řetězce, zlepšit efektivitu konstrukce a získat přístup ke komplexní technické podpoře. Vytvoření designu řešení pilotních ventilů, které zahrnuje technologie od různých dodavatelů, rozděluje odpovědnost dodavatelů a může představovat riziko chybovosti.

„Získávání technologií pro pilotování ventilů od více dodavatelů je časově náročné a komplikuje dodavatelské řetězce, zatímco omezené možnosti běžných filtr regulátorů ponechávají některé požadavky zákazníků neuspokojené,“ říká Mike Howells, manažer marketingu procesních aplikací pro Evropu, Blízký východ a Afriku ve firmě Emerson. „Naše nové hliníkové filtr regulátory ASCO sérií 641, 642 a 643 zjednodušují našim zákazníkům získávání zdrojů a umožňují jim využívat špičkové technologie, které zvyšují účinnost, bezpečnost a spolehlivost procesů.“

Hliníkové filtr regulátory, které umožňují nejvyšší průtoky na trhu, až 370,8 standardních kubických stop za minutu (10 500 litrů za minutu), zvyšují účinnost procesu a zaručují splnění přísných požadavků na otevírání/uzavírání procesních ventilů, jako jsou například požadavky na nouzové vypínací ventily. Vyšší průtoky poskytují pohonům ventilů více vzduchu, což zvyšuje rychlost otevírání a zavírání procesních ventilů. V závislosti na aplikaci může pomalé uzavírání ventilů zvýšit bezpečnostní rizika.

Tyto robustní filtr regulátory se vyznačují odolnou konstrukcí a pokročilým technickým řešením, což ještě více zvyšuje bezpečnost a udržuje provozuschopnost výrobních zařízení, zatímco speciální práškové lakování zajišťuje spolehlivý provoz v náročných, korozivních procesních prostředích. Účinné odstraňování vlhkosti udržuje média suchá, aby byly chráněny přístroje zapojené za filtr regulátory, a důmyslná filtrace médií zabraňuje kontaminaci zapojených přístrojů.

Tato třístupňová řada filtr regulátorů poskytuje pokrytí od 0,25 do 1 palce a je velmi dobře přizpůsobitelná dle požadavků zákazníka. Výrobci procesních technologií si mohou vybrat pokročilé funkce, jako je Quick Relief, která zvyšuje bezpečnost a provozní jistotu tím, že v případě ztráty tlaku přiváděného vzduchu odvádí tlak z potrubí, dále varianty s nízkou teplotou a nízkým obsahem mědi, manuální a automatické odkalování, globální certifikace a mnoho dalších možností, které slouží specifickým aplikacím v chemickém, ropném a plynárenském průmyslu, energetice a veřejných službách, potravinářství a výrobě nápojů, vodárenství a v úpravě odpadních vod.

Více informací najdete na ASCO Série 641, 642 a 643 Specifikace, funkce a zdroje hliníkového filtr regulátoru.

Obrázek

Nové regulátory hliníkových filtrů společnosti Emerson zvyšují efektivitu procesu a zjednodušují dodavatelské řetězce
Nadpis: Hliníkové filtr regulátory ASCO řady 641/2/3 maximalizují účinnost procesu tím, že poskytují vysoké průtoky a přesnou regulaci tlaku pro přístroje k nim zapojené.

Média:

Další zdroje informací:

  Vyžádejte si více informací…

LinkedIn
Pinterest

Připojte se k více než 155 000 sledujícím IMP